Chirurgie

Naše služby

Chirurgické zákroky u nás v ordinaci provádíme na aseptickém operačním sále s kontinuálním monitoringem pacienta. Aseptické podmínky výrazně minimalizují riziko pooperačních komplikací a proto jsme schopni operovat i starší, geriatrické a nemocné pacienty.

Provádíme standardní chirurgické zákroky, chirurgie měkkých tkání – kastrace psů, fen, koček, kocourů, králíků, gynekologické operace, operace močového aparátu, odstranění různých novotvarů, poúrazové chirurgické ošetření. Operační výkon vyžaduje celkovou anestezii pacienta a proto doporučujeme předoperační vyšetření - hematologické a biochemické vyšetření krve, RTG srdce a plic.

Během operace je zajištěn přísun tekutin infuzní terapií, antibiotická clona a analgetická péče. Používáme moderní anesteziologické přípravky s možností vyblokování jejich účinku. Díky tomu je po zákroku pacient brzy schopen fungovat jako před výkonem. Dbáme na zajištění tlumení bolesti podáváním analgetik i na doma.

Pohotovost

+420 576 776 287
+420 605 974 874

Ordinační hodiny

Po - Pá: 8:00 - 19:00
So: 9:00 - 12:00
Ne: 10:00 - 12:00

Royal Canin

Fortify

Kde nás najdete

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů