Laboratorní vyšetření

Zpět na všechny novinky

Na naší klinice máme novou laboratoř  FUJIFILM, která představuje nejúplnější veterinární laboratoř pro ambulantní použití a poskytuje nám okamžitě důležité informace o biochemii krve a hematologii.

Biochemický analyzátor  FUJIFILM  NX 500 nám vyhodnotí až 12 parametrů současně během 7 minut z krevní plazmy nebo séra. Základním vyšetřením stanovujeme glukózu, ureu, kreatinin, fosfor, vápník, celkovou bílkovinu, albumin, ALT, ALP, celkový bilirubin, cholesterol, amylázu a globuliny. Přednastavený profil je pro psa, kočku, morče, činčilu, potkana. Výsledky měření vám vždy vytiskneme.Hematologický analyzátor EXIGO EOS 4DIFF nabízí 19 parametrů krevního obrazu ke stanovení diagnózy i anémie. Náš analyzátor je schopen vyhodnotit krev ze zkumavky ale i z kapky krve pomocí speciální kapiláry.  Krevní vzorky se testují okamžitě po odběru, takže se minimalizuje riziko hematologických artefaktů.Imunologický analyzátor FUJIFILM IMMUNO AU10 je nejnovějším přírůstkem firmy FUJIFILM je schopen přesně a správně vyhodnotit koncentraci parametrů T4 (canine/feline), TSH (canine), Kortizolu, BA (žlučové kyseliny) a Progesteronu ve zvířecí krvi. Analyzátor vyniká vysokou spolehlivostí, excelentní přesností a správností měření.V současnosti jako jediný čistě veterinární analyzátor na trhu je schopen analyzovat koncentraci TSH.

Na naší klinice nabízíme i možnost  využití SNAP testů,  jsou to rychlé diagnostické testy s ELISA technologií a umožní nám přímo na místě diagnostikovat některé infekční onemocnění jako je u psů borelióza, anaplasmóza, ehrlichióza , dirofilarióza, parvoviróza a giardióza a u koček FeLV, FIV, dirofilarióza, giardióza.

 

Pohotovost

+420 576 776 287
+420 605 974 874

Ordinační hodiny

Po - Pá: 8:00 - 19:00
So: 9:00 - 12:00
Ne: 10:00 - 12:00

Royal Canin

Fortify

Kde nás najdete

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů