Laboratorní vyšetření

Zpět na všechny novinky

Máme novou laboratoř IDEXX VetLab, která představuje nejúplnější veterinární laboratoř pro ambulantní použití na světě a poskytuje nám okamžitě důležité informace o biochemii krve a hematologii, s možností připojit výsledky SNAP testů. Všechny analyzátory jsou řízeny z centrální jednotky IDEXX VetLab Station, což je laboratorní informační obslužný systém, který tvoří počítač a dotykový displej a který nám zároveň umožní neomezenou archivaci záznamů a výsledků každého pacienta.

Biochemický analyzátor Idexx Vettest 8008 je schopný provádět až 12 biochemických parametrů současně přibližně za 5-6 minut, s použitím krevní plazmy nebo séra. Základním vyšetřením stanovujeme glukózu, ureu, kreatinin, fosfor, vápník, celkovou bílkovinu, albumin, ALT, ALP, celkový bilirubin, cholesterol, amylázu a globuliny. Výsledky měření jsou tisknuty termografickou tiskárnou.

Hematologický analyzátor Idexx LaserCyte nabízí standardní hematologický profil a pětidílný optický diferenciál krevního obrazu ke zdokonalení diagnostiky a stanovení absolutního počtu retikulocytů ke zjištění příčiny anémie. Krevní vzorky se testují okamžitě po odběru, takže se minimalizuje riziko hematologických artefaktů.

SNAP testy jsou rychlé diagnostické testy s ELISA technologií a umožní nám přímo na klinice diagnostikovat některé infekční onemocnění jako je u psů borelióza, anaplasmóza, ehrlichióza , dirofilarióza, parvoviróza a giardióza a u koček FeLV, FIV, dirofilarióza, giardióza.

Pohotovost

+420 576 776 287
+420 605 974 874

Ordinační hodiny

Po - Pá: 08.00 - 19.00
So: 09.00 - 12.00
Ne: 10.00 - 12.00

Royal Canin

Fortify

Kde nás najdete

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů