Laboratorní vyšetření

Naše služby

Provádíme laboratorní vyšetření  krve – hematologické, biochemické, sérologické, stanovení hladiny progesteronu a jiných hormonů. Dále vyšetření mikrobiologické, mykologické a parazitologické.

Biochemické a hematologické vyšetření krve

Vyšetření krve u nás, přímo v ordinaci provádíme pomocí biochemického analyzátoru NX 500 a hematologického analyzátoru EXIGO EOS 4DIFF od společnosti FUJIFILM. Během několika minut po odběru získáme soubor základních parametrů krve. Výsledky jsou důležité ke stanovení diagnózy a vyloučení rizika poškození funkce některých vnitřních orgánů např. ledvin, jater, srdce. Hematologický profil ukáže krevní obraz. 

Doporučujeme rozbor krve i jako součást předoperačního vyšetření.

Jako standard již nabízíme chovatelům stanovení hladiny PROGESTERONU pro případné plánované nakrytí.

Z krve zjistíme hladinu hormonu štítné žlázy T4 pomocí analyzátoru IMMUNO AU10 je nejnovějším přírůstkem a vyniká vysokou spolehlivostí a excelentní přesností.

SNAP testy

SNAP testy jsou rychlé diagnostické testy na boreliózu, anaplasmózu, ehrlichiózu , dirofilariózu, parvovirózu a giardiózu a u koček virové nemoci (FeLV, FIV).

Cytologické vyšetření

Cytologické vyšetření znamená doslova vyšetření buněk. Vyšetření provádíme přímo u nás v ordinaci. Jedná se o vyšetření výtěrů z pochvy pro stanovení optimální doby pro stanovení fáze pohlavního cyklu fen.  
V případě speciálního vyšetření zasíláme vzorky na specializovaná pracoviště. Často vyšetření krve na progesteron, před plánovaným krytím. Dále testy na různé druhy alergií, genetické testy a mnoho dalších speciálních vyšetření dle potřeb našich pacientů.

 

Pohotovost

+420 576 776 287
+420 605 974 874

Ordinační hodiny

Po - Pá: 8:00 - 19:00
So: 9:00 - 12:00
Ne: 10:00 - 12:00

Royal Canin

Fortify

Kde nás najdete

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů