Nadstandardní služby

Naše služby

 

 

Kardiosonografie

U pacientů se srdeční nedostatečností provádíme na našem novém přístroji speciální sonografické kadio vyšetření. Díky tomu můžeme nastavit medikaci tak abychom zajistili maximální kvalitu života.

Ortopedie

V naší ordinaci provádíme též speciální ortopedické operace: stabilizace kolenního kloubu po ruptuře předního zkříženého vazu, chirurgické ošetření luxace pately (čéšky), metodu imbrikace kloubního pouzdra, transpozice tuberositas tibiae a trochleoplastika. Dále řešíme poúrazové stavy (fraktury po pádu, pokousání),  ošetření výhřezů plotének,….
Na výkon je třeba se předem objednat. Operaci provádí specialista v oboru ortopedie, který s námi již dlouhodobě spolupracuje v rámci všech našich pracovišť. Ceny jsou dle druhu operačního výkonu, stavu a velikosti pacienta. 

 

Magnetoterapie

Na naší klinice pro doplnění léčby a rehabilitaci používáme magnetoterapií, která je zajišťována přístrojem Biomag ® Lumina VET.

Přístroj generuje nízkofrekvenční pulzní magnetické pole, které je již několik desítek let využíváno v rámci rehabilitační péče v humánní i veterinární sféře. Magnetické pole proniká zcela zvířecím organismem bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Nízkofrekvenční pulzní magnetické pole příznivě ovlivňuje procesy v buňkách a mezi buňkami, zlepšuje průchodnost buněčných membrán. Tyto procesy bývají vlivem onemocnění narušeny. Díky působení magnetického pole dochází ke zvýšenému zásobování buněk kyslíkem a dalšími důležitými látkami a tím pozitivnímu ovlivnění zdravotního stavu pacienta.

Tato terapie je vhodná pro pacienty s onemocněním páteře, onemocněním kloubů, degenerativním a zánětlivým onemocněním pohybového aparátu, záněty močových cest, záněty pohlavního aparátu, kožním onemocněním a zejména v rámci rekonvalescence a tlumení bolesti po operacích a úrazech a k podpoře imunitního systému. Magnetoterapie je zároveň vhodná i pro zvířata využívána ve sportu k podpoře výkonu, regeneraci a relaxaci.

Mimo provozní dobu jsme pro vás na telefonním čísle +420 605 974 874.

Pohotovost

+420 576 776 287
+420 605 974 874

Ordinační hodiny

Po - Pá: 8:00 - 19:00
So: 9:00 - 12:00
Ne: 10:00 - 12:00

Royal Canin

Fortify

Kde nás najdete

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů