Pozor! Od 1. 6. měníme provozní dobu!Aktuální dobu naleznete zde

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

Nadstandardní služby

Naše služby

 

 

Kardiosonografie

U pacientů se srdeční nedostatečností provádíme na našem novém přístroji speciální sonografické kadio vyšetření. Díky tomu můžeme nastavit medikaci tak abychom zajistili maximální kvalitu života.

Ortopedie

V naší ordinaci provádíme též speciální ortopedické operace: stabilizace kolenního kloubu po ruptuře předního zkříženého vazu, chirurgické ošetření luxace pately (čéšky), metodu imbrikace kloubního pouzdra, transpozice tuberositas tibiae a trochleoplastika. Dále řešíme poúrazové stavy (fraktury po pádu, pokousání),  ošetření výhřezů plotének,….
Na výkon je třeba se předem objednat. Operaci provádí specialista v oboru ortopedie, který s námi již dlouhodobě spolupracuje v rámci všech našich pracovišť. Ceny jsou dle druhu operačního výkonu, stavu a velikosti pacienta. 

 

Magnetoterapie

Na naší klinice pro doplnění léčby a rehabilitaci používáme magnetoterapií, která je zajišťována přístrojem Biomag ® Lumina VET.

Přístroj generuje nízkofrekvenční pulzní magnetické pole, které je již několik desítek let využíváno v rámci rehabilitační péče v humánní i veterinární sféře. Magnetické pole proniká zcela zvířecím organismem bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Nízkofrekvenční pulzní magnetické pole příznivě ovlivňuje procesy v buňkách a mezi buňkami, zlepšuje průchodnost buněčných membrán. Tyto procesy bývají vlivem onemocnění narušeny. Díky působení magnetického pole dochází ke zvýšenému zásobování buněk kyslíkem a dalšími důležitými látkami a tím pozitivnímu ovlivnění zdravotního stavu pacienta.

Tato terapie je vhodná pro pacienty s onemocněním páteře, onemocněním kloubů, degenerativním a zánětlivým onemocněním pohybového aparátu, záněty močových cest, záněty pohlavního aparátu, kožním onemocněním a zejména v rámci rekonvalescence a tlumení bolesti po operacích a úrazech a k podpoře imunitního systému. Magnetoterapie je zároveň vhodná i pro zvířata využívána ve sportu k podpoře výkonu, regeneraci a relaxaci.

Mimo provozní dobu jsme pro vás na telefonním čísle +420 605 974 874.

 

Od 1. 5. 2022
NESLOUŽÍME POHOTOVOSTNÍ SLUŽBY

Využijte pohotovost na VFU
Brno, Palackého 1, Brno www.vfu.cz

Ordinační hodiny

Po - Pá: 8:00 - 18:00
So: 9:00 - 12:00
Ne: 10:00 - 12:00

Státní svátky ZAVŘENO

Royal Canin

Fortify

Kde nás najdete